Aktuálně - svatby

Štítky: akce, cesty, kultura, produktové, svatby, ze života

Svatba Liberec

Publikoval 21. 5. 2016 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Patočkových v Liberci. Když mohu fotit svatbu někoho, koho dobře znám, nejde o práci, ale o velkou zábavu a potěšení. Bylo to tak i v případě mého vlastního synovce Karla a jeho dívky Jany. Takže jsem si svatbu užil nejen jako fotograf, ale i jako rodinný příslušník :o) ...a bylo to bezva!! Hodně štěstí na společné Cestě, Karle a Jano!

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Svatba Kladno 2014

Publikoval 13. 9. 2014 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Košarkových v Kladně. Když mohu fotit svatbu někoho, koho znám a považuji za přítele, nejde o práci, ale o velkou zábavu a potěšení. Bylo to tak i v případě Martina a Pavlíny. Jedna z nejhezčích svateb, jakou jsem kdy zažil a fotil. Hodně štěstí na společné Cestě, kamarádi! :o)

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Svatba Průhonice 2012

Publikoval 28. 7. 2012 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Žigić na zámku v Průhonicích u Prahy. Když mohu fotit svatbu někoho, koho znám a považuji za přítele, nejde o práci, ale o velkou zábavu a potěšení. Bylo to tak i v případě Jany a Vlada. Hodně štěstí na společné Cestě, kamarádi! :o)

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Svatba Letňany 2012

Publikoval 28. 6. 2012 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Rohovcových na radnici v Praze Letňanech. Spousta dobré nálady a pohody. Skvělý svatební oběd (Děkuji za pozvání ke stolu, cítil jsem se s vámi moc dobře). Přeji hodně štěstí a lásky na společné Cestě! :o)

obrazek obrazek obrazek

Svatba Libeň

Publikoval 17. 3. 2012 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Binderových na Libeňském zámečku v Praze. Spousta úsměvů a dobré nálady. Netradiční pojetí v dobových kostýmech. Přeji hodně štěstí a lásky na společné Cestě! :o)

obrazek obrazek obrazek

Svatba Letňany

Publikoval 9. 9. 2011 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Konštantových na radnici v Praze Letňanech. Spousta dobré nálady a pohody. Skvělý svatební oběd (Děkuji za pozvání ke stolu). Přeji hodně štěstí a lásky na společné Cestě! :o)

obrazek obrazek obrazek

Svatba Železná u Berouna

Publikoval 30. 4. 2011 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Haladových v chatě Železná u Berouna. Pokud mohu fotit svatbu někoho, koho dlouho znám a považuji za přítele, nejde o práci, ale o velkou zábavu a potěšení. Bylo to tak i v případě Aničky a Martina. Hodně štěstí na společné Cestě, kamarádi! :o)

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek

Svatba Chvaly

Publikoval 19. 11. 2010 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Záhrubských na zámku ve Chvalech u Prahy. Spousta úsměvů a dobré nálady. Skvělý svatební oběd (Děkuji za pozvání ke stolu). Přeji hodně štěstí a lásky na společné Cestě! :o)

obrazek obrazek obrazek

Svatba Hostivice

Publikoval 18. 6. 2010 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Svobodových na zámku v Hostivicích u Prahy. Nálada byla výborná a všechno dobře dopadlo. Vzali se :o). Všechno nejlepší!

obrazek obrazek obrazek

Svatba Plzeň

Publikoval 27. 3. 2010 autor Martin. Štítky svatby.

Svatba manželů Šuchmanových v Plzni. Jedlo se, zpívalo, pilo ...nevěsta zářila štěstím. Já tam byl, jídlo jedl, pivo pil ... a fotil :o). Lucko! Stando! Hodně štěstí!

obrazek obrazek obrazek

© Martin Patočka